Poznaj Nas

Rodzinna firma działająca w branży odnawialnych źródeł energii.

Poznaj nas

Kim jesteśmy?

Jesteśmy firmą Rodzinną działającą na obszarze dawnego województwa koszalińskiego od 2000 roku. Przez ostatnie 3 lata zdobywaliśmy doświadczenie w branży odnawialnych źródeł energii na terenie Niemiec, od nich ucząc się rzetelnej pracy, skrupulatności, dokładności i precyzji w montażu instalacji fotowoltaicznych. Korzystając z wieloletniego doświadczenia naszych zachodnich sąsiadów jesteśmy w stanie zaprojektować, wykonać i serwisować instalacje tak, aby działała bezpiecznie i bezawaryjnie przez długie lata.
Podstawową działalność firmy stanowi dostarczanie kompleksowych rozwiązań wykorzystujących Odnawialne Źródła Energii (OZE), w szczególności opartych na energii słonecznej (fotowoltaika).
W ramach usługi oferujemy Państwu pomoc w każdym z etapów procesu inwestycji w fotowoltaikę – od doboru wielkości i rodzaju instalacji, poprzez wybór odpowiedniego rodzaju finansowania, aż do zgłoszenia przyłączenia instalacji do sieci energetycznej i serwisu.


Posiadamy wiedzę na temat wszystkich możliwych do uzyskania dofinansowań i dotacji na fotowoltaikę. Zdajemy sobie sprawę, że wiele osób rezygnuje z wykonania instalacji fotowoltaicznej w swojej firmie lub domu właśnie z powodu finansów. Dobrze mieć jednak świadomość, że im wcześniej się ją wykona, tym szybciej uzyska się częściową lub pełną niezależność energetyczną. Warto wiedzieć, że pieniądze szybko się zwrócą, na czym skorzystasz nie tylko Ty, ale także środowisko. Dofinansowanie na fotowoltaikę w Koszalinie znacznie to ułatwia.Pragniemy również zaznaczyć, że prawo coraz bardziej rygorystycznie podchodzi do kwestii zasilania i ogrzewania obiektów. Z tego powodu warto zainteresować się fotowoltaiką już na etapie projektowania obiektu. Pomagamy zarówno klientom indywidualnym, jak i firmom oraz gospodarstwom rolnym. Nasi specjaliści posiadają odpowiednie doświadczenie, by uzyskanie dofinansowania przebiegło szybko i bez większych kłopotów.Fotowotlaika dofinansowanie Koszalin - Oferujemy profesjonalne doradztwo


Jeśli zastanawiasz się, czy Twoje przedsięwzięcie może zostać objęte dofinansowaniem lub innego rodzaju pomocą, to skontaktuj się z nami. Zapewniamy, że nasza współpraca będzie owocna i zapewni Ci komfort na długie lata. Napisz do nas lub zadzwoń, a na pewno uzyskasz wszelkie odpowiedzi w zakresie fotowoltaiki. Serdecznie zapraszamy także do zapoznania się z całą naszą ofertą.