Dofinansowanie na fotowoltaikę w Koszalinie

Dofinansowanie na fotowoltaikę Koszalin

Fotowoltaika dofinansowanie Koszalin - dotacje

Program Operacyjny Infrastruktura i Środowisko

Dofinansowanie można uzyskać w ramach osi priorytetowej I Promocja odnawialnych źródeł energii i efektywności energetycznej, a szczególnie w ramach priorytetu inwestycyjnego 4.2. Promowanie efektywności energetycznej i wykorzystania OZE przez przedsiębiorstwa. Dofinansowaniem może być objęte m.in.:
• budowa, rozbudowa i modernizacja instalacji OZE (odnawialnych źródeł energii),
• produkcja oraz dystrybucja energii przy wykorzystaniu OZE.
Na lata 2014-2020 przeznaczono 1,46 mld EUR, a instytucją wdrażającą ten program jest Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Koordynatorem programu jest Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju, które będzie ogłaszać terminy i tryb naboru wniosków.


Posiadamy wiedzę na temat wszystkich możliwych do uzyskania dofinansowań i dotacji na fotowoltaikę. Zdajemy sobie sprawę, że wiele osób rezygnuje z wykonania instalacji fotowoltaicznej w swojej firmie lub domu właśnie z powodu finansów. Dobrze mieć jednak świadomość, że im wcześniej się ją wykona, tym szybciej uzyska się częściową lub pełną niezależność energetyczną. Warto wiedzieć, że pieniądze szybko się zwrócą, na czym skorzystasz nie tylko Ty, ale także środowisko. Dofinansowanie na fotowoltaikę w Koszalinie znacznie to ułatwia.Pragniemy również zaznaczyć, że prawo coraz bardziej rygorystycznie podchodzi do kwestii zasilania i ogrzewania obiektów. Z tego powodu warto zainteresować się fotowoltaiką już na etapie projektowania obiektu. Pomagamy zarówno klientom indywidualnym, jak i firmom oraz gospodarstwom rolnym. Nasi specjaliści posiadają odpowiednie doświadczenie, by uzyskanie dofinansowania przebiegło szybko i bez większych kłopotów.Fotowotlaika dofinansowanie Koszalin - Oferujemy profesjonalne doradztwo


Jeśli zastanawiasz się, czy Twoje przedsięwzięcie może zostać objęte dofinansowaniem lub innego rodzaju pomocą, to skontaktuj się z nami. Zapewniamy, że nasza współpraca będzie owocna i zapewni Ci komfort na długie lata. Napisz do nas lub zadzwoń, a na pewno uzyskasz wszelkie odpowiedzi w zakresie fotowoltaiki. Serdecznie zapraszamy także do zapoznania się z całą naszą ofertą.