Tani prąd dla gospodarstw rolnych

Panele słoneczne

dla gospodarstw rolnych

Panele słoneczne dla gospodarstw rolnych

Oferujemy Ci innowacyjne i proekologiczne rozwiązanie, aby uniezależnić się od dostawców energii elektrycznej i stale rosnących cen prądu. Zbuduj własną instalację oparta o światło słonecznie i ciesz się tanim prądem dla swojego gospodarstwa.

Płać mniej za prąd!

Z naszą pomocą możesz jednocześnie wytwarzać energię elektryczną z odnawialnych źródeł energii na potrzeby własne w mikroinstalacji, jak i dokonywać zakupu prądu od sprzedawcy. Jako że koncentrujemy się na oczekiwaniach Klientów i towarzyszymy im na każdym etapie inwestycji, wyjaśniamy wszystkie kwestie związane z działaniem i montażem paneli fotowoltaicznych, również kwestie formalne i prawne.

 

Korzyści z fotowoltaiki w gospodarstwie

Koszty energii elektrycznej pochłaniają znaczną część domowego budżetu. Wydatki rosną, kiedy posiada się gospodarstwo rolne, które wymaga korzystania z elektrycznych maszyn i urządzeń. Dlatego też podstawową korzyścią z zastosowania urządzeń fotowoltaicznych w gospodarstwie jest redukcja rachunków za prąd. Dzięki niewielkiej modernizacji, na zazwyczaj bezużytecznej przestrzeni dachowej lub gruncie, można produkować własny, tani prąd. Ponadto montaż instalacji na posesji zwiększa wartość nieruchomości. System jest bezobsługowy, a koszty eksploatacji są niewielkie. Zwrot energetyczny instalacji następuje średnio po 2 – 3 latach działania.

 

grunt
Fotowoltaika na gruncieGrunt

dach
Fotowoltaika na dachuDach

płaski
Fotowoltaika dach płaskiPłaski

dwuspadowy
Fotowoltaika dach dwuspadowyDwuspadowy

czterospadowy
Fotowoltaika dach czterospadowyCzterospadowy

południe
Fotowoltaika kierunek południowyPołudnie

wschód
Fotowoltaika kierunek wschodniWschód

zachód
Fotowoltaika kierunek zachodniZachód